Мережа ОККО пропонує безконтактні хот-доги
04.05.2020

Мережа ОККО пропонує безконтактні хот-доги

На 150 АЗК мережі ОККО з’явилася ексклюзивна новинка — безконтактний хотдог. За своїми складниками безконтактний хотдог — це той самий фірмовий хотдог від ОККО, тільки з додатковим ступенем захисту.

Так, страва щільно запакована одночасно у захисну прозору плівку та пергаментний папір. Власне у цьому пергаменті оператор АЗК й розігріває хотдог на грилі. Водночас клієнт може придбати такий продукт і в замороженому вигляді для домашнього приготування. На вибір пропонується два види безконтактних хотдогів — з баварською сосискою чи XXL.

Як і раніше, на АЗК ОККО можна придбати й традиційний хотдог — у форматі to go. Працівники приготують його з дотриманням усіх норм безпеки та гігієни і винесуть безпосередньо до авто. Окрім того, хотдоги від ОККО можна замовити через сервіс доставки їжі Glovo. Така послуга доступна уже в Києві та ще 14 обласних центрах України — Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Сумах, Харкові, Херсоні, Черкасах та Чернігові. А ще гості ОККО тепер можуть придбати на заправках набори для приготування хотдогів удома самостійно. У такий набір входить 6 булочок, а також комплекти сосисок чи ковбасок на вибір: класичні, баварські, XXL, «Мега».

Нагадаємо, що торік у мережі ОККО було продано 15 мільйонів хотдогів.


Поділитись