#Безчерг на «ОККО»: у ресторані мережі АЗК з’явилося перше інтерактивне меню
20.07.2017

#Безчерг на «ОККО»: у ресторані мережі АЗК з’явилося перше інтерактивне меню

Новий ресторан A la minute на «ОККО», що знаходиться на трасі Київ-Одеса за Уманню (с. Фурманка), є улюбленим місцем відпочинку в дорозі для багатьох водіїв. Для того, щоб зробити процес замовлення ще швидшим та зручнішим, тут в пілотному режимі запрацював перший у мережі АЗК сервіс самообслуговування. Відтепер обрати страви й оплатити замовлення можна навіть не займаючи черги до каси.

Для цього у ресторанному залі встановлене велике дисплей-меню, що містить інформацію про всі страви, їх ціну та зображення. Гість гортає його, як екран планшета, а обрані ним позиції потрапляють у кошик. В разі виникнення будь-яких питань адміністратор залу залюбки допоможе гостю. Коли замовлення сформовано повністю, воно моментально переадресовується на кухню. Оплатити ж його можна одразу через банківський термінал, встановлений поруч з дисплеєм. При цьому процесинг передбачає, що за всі придбані страви клієнту нараховуються бали  програми Fishka.  Водночас залишається й можливість розрахуватися готівкою – для цього потрібно отримати з модуля самообслуговування чек і з ним звернутися до каси.

Уже в перші дні роботи модуля самообслуговування через нього проходило 5-7% усіх замовлень у ресторані. Очікується, що незабаром з набуттям популярності нового сервісу,  цей показник зросте у 2-3 рази. За результатами роботи пілотного проекту у ресторані A la minute мережа «ОККО» розглядатиме можливість розширення його й на інші свої заклади.

Таким чином, мережа смачних заправок продовжує впроваджувати нові технологічні рішення на своїх АЗК. Нагадаємо, що навесні цього року на «ОККО» запустили інноваційний сервіс з «гарячими» вітринами, на яких гість може обрати великий асортимент готових теплих страв (від панкейків та бургерів до сосисок з картоплею та супу), не чекаючи на їхнє приготування.

Поділитись