Безпечність карткових розрахунків на «ОККО» підтверджено міжнародним сертифікатом PCI DSS
28.05.2015

Безпечність карткових розрахунків на «ОККО» підтверджено міжнародним сертифікатом PCI DSS

Мережа АЗК «ОККО» успішно пройшла аудит на відповідність безпеки операцій із платіжними картами за стандартом PCI DSS, що підтверджено відповідним сертифікатом. Цей стандарт спільно розроблено світовими лідерами на ринку платіжних карт - MasterCard Worldwide, Visa International, American Express, Discover Financial Services, JCB.

«Аудит на відповідність PCI DSS показує, наскільки захищеними є інформаційні дані компанії від зовнішнього втручання, незаконного проникнення, витоку відомостей тощо. Якщо аудитор підтверджує, що компанія здатна надійно, ефективно запобігати таким діям, то це означає, що її клієнти можуть бути впевненими у безпеці своїх транзакцій та персональних даних», - каже ІТ-директор мережі АЗК «ОККО» Олександр Ляшенко.

Надалі компанія регулярно повинна підтверджувати свою відповідність стандартам PCI DSS. Така вимога є ще одним стимулом для того, щоб мережа «ОККО» продовжувала інвестувати кошти в інформаційну безпеку, а отже й у довіру до бренду «ОККО» з боку клієнтів.

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) — стандарт безпеки даних індустрії банківських платіжних карток, який містить 12 деталізованих вимог щодо безпеки даних про власників платіжних карт, які передаються, зберігаються і обробляються в інформаційних інфраструктурах організацій. Сертифікація у стандарті PCI DSS означає, що компанія дотримується комплексного підходу до інформаційної безпеки операцій із платіжними картками.

Поділитись