Більшість польського бензину в Україні продаватиметься через мережу АЗК «ОККО»
13.02.2014

Більшість польського бензину в Україні продаватиметься через мережу АЗК «ОККО»

«Концерн Галнафтогаз» (оператор мережі автозаправних комплексів  «ОККО») підписав з концерном Orlen Polska річні контракти на постачання в Україну польських нафтопродуктів стандарту Євро-5. Згідно з укладеними угодами, понад 50% бензину А-95  і понад 40% ДП, які  Orlen Polska експортуватиме у 2014 році в Україну, продаватимуться через мережу АЗК «ОККО».
«Польські бензини ми закуповуємо уже досить давно, а дизпальне почали імпортувати тільки з минулого року, - розповідає директор департаменту постачання і гуртового збуту мережі АЗК «ОККО»  Сергій Стоянський. – У Євросоюзі, на чиї ринки в основному орієнтується Orlen Polska, попит на ДП значно вищий , ніж на бензини, тож і законтрактувати його складніше. Але нам усе ж таки вдалося домовитися з польськими партнерами про постачання частини цього ресурсу в Україну на регулярних засадах. Торік ми підписали з Orlen Polska піврічний контракт на закупівлю ДП, а у 2014-му термін чинності такого контракту уже становитиме повний рік. Таким чином, ми забезпечимо стабільність надходження цього пального до наших клієнтів».
Нині  до складу мережі «ОККО» входить понад 400 автозаправних комплексів в Україні. Усі вони пропонують клієнтам тільки імпортне високоякісне пальне стандарту Євро-5. Концерн Orlen Polska належить до найбільших постачальників нафтопродуктів для «ОККО». Окрім того, мережа отримує пальне від литовського виробника Orlen Lietuva, а також із нафтопереробних заводів Білорусі, Угорщини, Румунії. 
Поділитись