Біля головного офісу «ОККО» у Львові з’явилася велостоянка
13.08.2014

Біля головного офісу «ОККО» у Львові з’явилася велостоянка

Мережа АЗК «ОККО» облаштувала біля свого головного офісу у Львові (вул. Героїв УПА, 72), майданчик для паркування велосипедів, яким зможуть скористатися працівники й гості компанії та відвідувачі ресторану A la minute й кафе Hot-cafe, розташованих за цією ж адресою.

Велостоянка має оригінальний дизайн. Вона складається з 6 дуг, викуваних у формі листків, до кожної з яких можна прикріпити по 2 велосипеди. Дуги зручні для кріплення колісних засобів з різними типами замків, в т. ч. й  U-lock. Територія велосипедної стоянки знаходиться у зоні відеонагляду. Як показало внутрішнє опитування, добираються на роботу, використовуючи велотранспорт, кілька десятків працівників «ОККО» - хто регулярно, хто час від часу.

«В останні роки в Україні, а у Львові особливо, активно розвиваються мережі велодоріжок, а паралельно зростає й велоактивність самих громадян, - розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Ірина Миронова. -  Наша компанія прагне, щоб Україна мала комфортну інфраструктуру для всіх учасників дорожнього руху. Кудись зручніше добиратися автомобілем, кудись – велосипедом, а деколи, щоб промчати омріяним маршрутом, потрібно використати обидва види транспорту».

У вересні 2013 року мережа «ОККО» уже встановила велостоянку біля свого міського Hot-cafe у Львові на центральній площі Ринок.  До речі, з 1 серпня по 30 вересня 2014 року в мережі «ОККО» проводиться акція «З хот-догом до велопригод», призовий фонд якої – 50 дитячих велосипедів марки Giant.

«Велоініціативи мережі АЗК «ОККО» - дуже вдале поєднання естетичного і корисного, - сказав радник міського голови Львова з розвитку велосипедної інфраструктури Олег Шмід.  -  Велосипедна стоянка на вулиці Героїв УПА буде користуватися попитом, тому  що є зовнішньо привабливою, а, крім того, зручною для безпечного кріплення велосипеда». 

Поділитись