BlaBlaCar та «ОККО» пропонують літо вигідних подорожей
01.06.2017

BlaBlaCar та «ОККО» пропонують літо вигідних подорожей

Водії та пасажири, які подорожуватимуть цього літа з BlaBlaCar, мають можливість заощадити в дорозі ще більше завдяки співпраці міжнародного райдшерингового сервісу з мережею АЗК «ОККО». Компанії підготували приємні пропозиції для своїх клієнтів: для водіїв – при заправці від 15 л знижки* на бензин та ДП від 2 до 7 грн/л, а для пасажирів – знижки на каву та хот-доги для смачної заправки.  

Щоб отримати знижку, потрібно зареєструватись на BlaBlaCar і опублікувати або забронювати поїздку на сайті або через додаток. Після цього ви отримаєте е-мейл з персональною пропозицією та унікальним штрих-кодом. При заправці на «ОККО» від 15 л пред’явіть оператору штрих-код та зареєстровану картку Fishka.  

Знижки*, які можуть отримати водії BlaBlaCar при заправці від 15 л, складаються зі сталої частини — 1 або 2 грн/л на бензин та ДП (залежно від рейтингу на платформі BlaBlaCar) та змінної — від 1 до 5 грн/л на бензин та ДП (в межах топ-акції від ОККО “Вигравай авто або знижку на пальне”).

«Мережа АЗК «ОККО» ставить собі за мету постійно рухатись вперед, розвиватись, шукати нових та цікавих партнерів. Підтвердженням цьому є співпраця з BlaBlaCar — сервісом для молодих, активних людей, які понад усе люблять подорожувати. Розробляючи спеціальні пропозиції для водіїв та пасажирів BlaBlaCar, ми ставили собі за мету не лише подарувати водіям впевненість в дорозі, заправивши ще більше автомобілів якісним пальним. Ми робимо все для того, щоб заправні комплекси «ОККО» стали незмінним місцем для відпочинку в дорозі. Хороша компанія, якісне пальне, ароматна кава та фірмові хот-доги — що ще потрібно для того, щоб подорож була вдалою, а дорога дарувала лише приємні емоції?», – коментує директор з маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.

BlaBlaCar також активно впроваджує спеціальні пропозиції для своїх користувачів, тож така співпраця відкриває нові можливості для обох компаній: «Завдяки BlaBlaCar водії подорожують стільки, скільки їм хочеться з мінімальними дорожніми витратами, а пасажири отримують максимум від комфортної та вигідної поїздки. Окрім організації поїздки ми турбуємося ще й про те, як проходить подорож наших користувачів. Співпрацюючи з однією з найбільших в Україні мереж АЗК — «ОККО», ми робимо зупинки у дорозі приємнішими. Наша спільна пропозиція дає можливість попутниками заправитися якісним пальним та смачно перекусити за спеціальними умовами, що робить їхню подорож ще більш вигідною», – коментує Олексій Лазоренко, керівник BlaBlaCar в Україні.

Деталі акції: blbl.cr/okko

 

Поділитись