Богатирський турнір на приз Василя Вірастюка вже у Харкові!
18.05.2006

Богатирський турнір на приз Василя Вірастюка вже у Харкові!

20 травня (субота), об 11 годині на центральній алеї Парку ім.Горького харків'янам та гостям міста призначає зустріч найсильніша людина світу Василь Вірастюк. Змагання проходять також за підтримки харківського атлета, найсильнішої людини України 2005 року - Михайла Старова. Організатором акції вже традиційно виступають Федерація найсильніших атлетів України та мережа заправних станцій "ОККО".
Нагадаємо, що протягом останніх двох років, за підтримки мережі заправних станцій "ОККО", Богатирські турніри пройшли у Вінниці, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Львові та Ужгороді. Мета цих спортивних заходів - популяризація та розвиток богатирського виду спорту, а також пошук та вихованння нових атлетів.
Турнір проходитиме за вже відпрацьованим принципом: перед початком змагань відбудеться відбірковий етап, де десяток харківських спортсменів змагатимуться між собою у двох вправах. Два переможці будуть брати участь у фіналі змагань. Окрім них участь у фінальному змаганні беруть ще чотири атлети з різних міст України: Михайло Мельников (Макіївка), Геннадій Данілов (Черкаси), Володимир Муравльов (Красний Лиман) і Сергій Конюшок (Київ).

Призові та призи для учасників змагань забезпечує мережа АЗС "ОККО"!!!
У 2006 році Василь Вірастюк підписав контракт з мережею АЗС "ОККО", одним з основних пунктів якого є проведення таких турнірів по усіх регіонах України. До речі, наступного ж дня, 21 травня, аналогічний турнір відбудеться у Кіровограді. Не пропустіть Богатирський турнір у своєму місті!

Поділитись