Богатирський турнір у Чернігові – попереду лише фінал!
13.10.2008

Богатирський турнір у Чернігові – попереду лише фінал!

Завершальний цього року відбірковий турнір на призи Василя Вірастюка прийняла столиця сіверського краю – княжий Чернігів. Тепер попереду лише фінал Богатирського турніру на призи Василя Вірастюка, який відбудеться у грудні у Львові.

До Чернігова, окрім досвідчених атлетів, з'їхалися також і новачки таких змагань. Цього разу вперше випробував себе на турнірі молодий львів'янин Артур Леус. На жаль, він не зміг скласти конкуренції досвідченим стронгменам, однак, уже сама участь у змаганннях безперечно стане важливим етапом у спортивній кар'єрі атлета.

Основна боротьба на турнірі точилася між представником Чернівців Костянтином Ільїним та Cергієм Романчуком з Макіївки. Особливо запам'яталося виконання станової тяги легкового автомобіля. Романчук виконав вправу 16 разів, Ільїн – 18!

Цікаво, що саме другий призер турніру Cергій Романчук здобув перемогу у першій вправі, тязі бензовоза, яка пройшла на головному майдані міста – Красній площі.  

Головним суддею змагань був член збірної України із богатирського багатоборства, заслужений майстер спорту України, чернігівець Олександр Пеканов.

У підсумку атлети розподілили між собою місця таким чином:

1. Костянтин Ільїн

2. Сергій Романчук

3. Михайло Мельников

4. Геннадій Данілов

5. Віталій Герасимов

6. Артур Леус

Традиційно, турнір на призи Василя Вірастюка відбувся за підтримки мережі АЗК «ОККО».

Поділитись