Брендова питна вода від «ОККО» удосконалює смак і дизайн
11.05.2016

Брендова питна вода від «ОККО» удосконалює смак і дизайн

Улюблена багатьма споживачами питна вода «Тобі Карпатська природна» з початку травня з’явилася на АЗК мережі «ОККО» у пляшках нового дизайну. Водночас змінилося й джерело постачання води. Тепер воно знаходиться в урочищі Лисинець у заповідній зоні «Східні Бескиди». Завдяки цим змінам вода під брендом «Тобі» стала ще смачнішою. До неї не додається жодних хімічних реагентів для корекції складу, оскільки за своїми фізико-хімічними властивостями вона є еталоном питної води в Україні.

«Тобі Карпатська природна» розливається у пляшки місткістю 1,5 та 0,75 л і буває трьох видів: негазована, слабо- і сильногазована. При виготовленні тари для неї тепер використовується менше пластику, тому в порожньому вигляді вона легко скручується, що оптимізує процес утилізації та підтверджує активну позицію компанії в напрямку Go Green. При цьому нова пляшка є й ергономічною, її максимально зручно тримати в руці.

У процесі розливу «Тобі Карпатської природної» не відбувається ніяких змін хімічного складу джерельної води. Вона не проходить жодної додаткової обробки, крім механічної та бактерицидної. Зокрема, механічну обробку води проводять на спеціальних фільтраційних установках, які затримують механічні часточки, бактерії тощо, пропускаючи крізь мембрану лише воду та розчинені в ній мінеральні речовини. Безпосередньо перед розливом вода проходить через установку ультрафіолетового знезараження.

«Враховуючи низький рівень мінералізації та збалансований фізико-хімічний склад, наша «Тобі Карпатська природна» рекомендована для щоденного вживання в необмеженій кількості. Ця вода не є лікувальною, вона просто смачна, надзвичайно добре зберігає свіжість, легко вгамовує спрагу і є чудовим продуктом для приготування їжі», - розповідає керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва.

Додаткову естетичну цінність продуктові надає його оформлення. В етикетці та рифленні пляшки вдало використано карпатські мотиви, які підкреслюють природне походження води. Крім того, на етикетках можна прочитати цитати відомих людей, які здатні надихнути й зарядити позитивним настроєм гостей АЗК «ОККО». Наприклад, така: «Будь-яка перешкода долається наполегливістю» - Леонардо да Вінчі. Або: «Ніколи не пізно стати тим, ким тобі хочеться бути» - Джордж Еліот.

Поділитись