Чистий не тільки четвер: знижки на абонементи портальних мийок на «ОККО»
20.09.2017

Чистий не тільки четвер: знижки на абонементи портальних мийок на «ОККО»

Відтепер водії, які регулярно користуватимуться послугами портальних автомийок мережі АЗК «ОККО», зможуть істотно зекономити, придбавши абонементи зі знижкою на 5 чи 10 послуг мийки «Люкс».  

Водіям стають доступні два типи абонементів на послугу мийки «Люкс»: абонемент на 5 миттів вартістю 300 грн (дає економію 50 грн) та абонемент на 10 миттів вартістю 550 грн (дає економію 150 грн). Скористатися абонементом зможуть водії-власники зареєстрованої картки Fishka. 

Послуга «Люкс» передбачає миття і коліс, і корпуса авто за допомогою автощіток із застосуванням активної піни та шампуню, що дає змогу ефективно відмити навіть найскладніший бруд. Високоякісні засоби для створення активної піни мережа «ОККО» закуповує лише у перевірених європейських виробників, що гарантує дбайливе ставлення до лакофарбового покриття авто. Після миття авто покривають гарячим і холодним воском, які створюють надійне захисне покриття, та здійснюють обдув. Уся процедура займає приблизно 12 хвилин. Цього якраз вистачає, щоб посмакувати духмяною кавою та улюбленими смаколиками на АЗК.

Сьогодні в мережі «ОККО» по всій Україні функціонує більше тридцяти автоматичних портальних мийок. Перелік та адреси АЗК з портальними мийками: goo.gl/aQg3RQ

Поділитись