Даруйте свято кожного дня разом з мережею «ОККО»
04.03.2016

Даруйте свято кожного дня разом з мережею «ОККО»

З мережею АЗК «ОККО» щодня дарувати приємні емоції – легко та зручно. Віднедавна більш як на 100 АЗК «ОККО» з’явилися спеціально облаштовані полички, де можна обрати подарунки і милі компліменти для будь-якої нагоди чи просто для задоволення.

Зокрема, зараз «ОККО» пропонує декоративні іграшки ручної роботи у техніці «Тільда» від дніпропетровського виробника «Прованс», солодощі з асортименту власного імпорту та українських мануфактур, оригінальне органічне варення в святковому декорі тощо.

«Часто саме такі приємні дрібнички допомагають людині створити гарний настрій на цілий день – і для себе, і для своїх близьких. А нам не менш приємно щодня готувати маленьке свято для наших клієнтів», - каже керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва. За її словами, перелік подарункових товарів регулярно оновлюватиметься й розширюватиметься. Тому знайти річ, яка припаде до серця, зможуть навіть найвибагливіші клієнти «ОККО».

Нагадаємо, що з лютого на столичних АЗК «ОККО» стала доступна нова послуга – оригінальні букети зі свіжих квітів, котрі можна придбати безпосередньо на заправці. Зараз сервіс працює на 14 автозаправних комплексах Києва. На цих АЗК представлені стильні букети різного цінового діапазону – від невеличкого квіткового компліменту до розкішних композицій.

Поділитись