Делегація мережі АЗК «ОККО» взяла участь у роботі Petroleum Ukraine 2013
14.11.2013

Делегація мережі АЗК «ОККО» взяла участь у роботі Petroleum Ukraine 2013

Віце-президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») Юрій Кучабський та керівники кількох департаментів компанії упродовж 12-13 листопада брали участь у міжнародній конференції  Petroleum Ukraine 2013, організатором якої є консалтингова група «А-95». Це вже п’ятий за рахунком такий форум, що збирає провідних гравців українського паливного ринку.

Мережа АЗК «ОККО» є офіційним  партнером Petroleum Ukraine 2013. Вона регулярно підтримує такі конференції, оскільки вони дають нагоду  учасникам  ринку відкрито обмінятися поглядами щодо найбільш злободенних проблем галузі, висловити свіжі ідеї, почути авторитетні думки експертів, науковців, представників влади. «Такі заходи дуже важливі для конкурентного українського ринку, це цивілізований механізм спілкування й пошуку усім необхідних рішень», - каже віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Юрій Кучабський.

Цьогорічна конференція Petroleum Ukraine 2013, згідно з оцінками організаторів, зібрала рекордну кількість гостей – понад 200 зареєстрованих делегатів із 15 держав. У виступах і панельних дискусіях взяли участь топ-менеджери українських АЗС-мереж, представники компаній Білорусі, Росії, Литви, Бельгії. Більшість із них відзначали, що український ринок нафтопродуктів є висококонкурентним і дуже добре саморегульованим. Водночас на ньому є ще багато проблемних питань, які потребують вирішення, -  зокрема, це значна частка контрабандного і неякісного пального, занепад національної нафтопереробки, відсутність механізмів впровадження закону про обов’язкове додавання біоетанолу в нафтопродукт тощо.

Але в цілому, як вважає директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн,  2013 рік був сприятливим до паливних ритейлерів, насамперед, для великих загальнонаціональних автозаправних мереж. Більшість із них, як зазначив експерт, наростили кількість своїх брендових АЗС і розширили території покриття. Така тенденція, на його переконання є позитивною для ринку в цілому. «Ми помітили, що прихід у регіон системних гравців, одразу покращує локальну статистику споживання нафтопродуктів, - зазначив Сергій Куюн. -  Бо звітність стає прозорішою, податкові відрахування – вищими, а тіньовий ринок звужується». 

Детальніше про конференцію Petroleum Ukraine 2013 можна довідатися ТУТ.

Поділитись