До Дня Незалежності – додаткова знижка на ОККО
22.08.2017

До Дня Незалежності – додаткова знижка на ОККО

Мережа АЗК «ОККО» спільно з Райффайзен Банком Аваль вітає своїх клієнтів із найпатріотичнішим святом – Днем Незалежності України! Щоб заправка у святкові дні була приємною та вигідною, скористайтесь додатковою знижкою на якісне пальне.

Тільки 5 днів, з 23 по 27 серпня, заправляйтесь на «ОККО», розраховуйтесь карткою VISA Fishka або VISA Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль і отримуйте додатково -1 грн/л на бензин та дизель і -50 коп./л на ГАЗ. Ця знижка сумується зі знижкою по акції «Вигравай авто або знижку на пальне». Таким чином в цей період клієнти, що виконали умови обох акцій, зможуть сумарно отримати знижку від 2 грн/л на бензин та дизель і від 60 коп./л на ГАЗ. А заправляючи від 50 л – ще додатково -50 коп./л.

Отримати знижки миттєво можна при заправці «до повного» баку із зареєстрованою карткою Fishka. У випадку заправки не «до повного» або тимчасовій відсутності зв’язку з системою Fishka сума знижки буде зарахована на картку Fishka і надасться автоматично при наступній заправці з будь-якою карткою Fishka, що зареєстрована на ваш номер телефону. Знижка не сумується зі знижкою при заправці через OKKO Pay.

Деталі – за номером 0 800 505 118. 

Поділитись