До Дня Незалежності ОККО дарує знижки на пальне
21.08.2020

До Дня Незалежності ОККО дарує знижки на пальне

До Дня Незалежності мережа АЗК ОККО підготувала автомобілістам подарунок: з 21 по 24 серпня включно водії можуть заправитися пальним із додатковою вигодою.

Так, знижка на бензин чи дизельне пальне у цей період становитиме 4 гривні на літр для всіх клієнтів, які розрахуються за заправку банківською карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль. Розмір знижки на газ при виконанні цих умов становитиме 1,5 гривні/літр. Бали за заправку нараховуються на карту Fishka одразу, а доступними для списання стануть за 24 години.

Зазначена знижка також діятиме і для клієнтів, які заправляються за допомогою сервісу OKKO Pay. На час дії святкової акції – стандартна знижка за користування сервісом не діятиме.

Клієнти, що не мають банківських карток Visa Fishka, Visa Business Fishka або не користуються сервісом OKKO Pay, також отримають святкову знижку: 3 гривні на літр при заправці бензином чи ДП або ж 1 гривня на літр – при заправці газом. Бали за заправку нараховуються на картку Fishka.

Зазначимо, що вказані знижки не сумуються з іншими знижками, в тому числі зі знижкою BlaBlaCar.

На офіційному сайті мережі можна дізнатись про інші акційні пропозиції та знижки.


Поділитись