До уваги покупців талонів на пальне мережі ОККО
28.01.2020

До уваги покупців талонів на пальне мережі ОККО

Компанія ОККО звертає увагу своїх клієнтів на те, що останнім часом почастішали випадки шахрайства із продажем талонів на пальне від імені менеджерів компанії, а також з відкритих джерел спостерігаємо зростання кількості каналів для подібних дій.

Компанія застерігає своїх клієнтів від купівлі карток і талонів на пальне мережі АЗК у неперевірених осіб – через дзвінки людей, що відрекомендовуються як «менеджери» ОККО, сторінки у соціальних мережах Facebook та Instagram, через Telegram-канали.

Часто клієнтам мережі ОККО пропонують придбати талони на пальне із доставкою та післяплатою, щоб переконати у безпеці операції. Підроблені талони дуже схожі на оригінальні, з наявним захисним полем. Проте, для людей, що мають можливість порівняти їх з оригінальними талонами ОККО, стають помітні ознаки підробки. У випадку найменшої підозри щодо оригінальності талонів на пальне радимо клієнтам мережі ОККО повідомити про такий інцидент правоохоронні органи із заявою про шахрайські дії. 

Щоб не стати жертвою обману і не втратити гроші, радимо купувати талони та картки на пальне виключно через офіційні представництва компанії в регіонах.

Перелік регіональних представництв продажу можна знайти на офіційному сайті ОККО в розділі "Пальне для бізнесу".


Поділитись