До всеукраїнської програми лояльності Fishka приєдналися: EasyPay, Pesto Café та мережа «Твоя Шина»
21.05.2019

До всеукраїнської програми лояльності Fishka приєдналися: EasyPay, Pesto Café та мережа «Твоя Шина»

Партнерами програми лояльності Fishka, картка якої сьогодні приймається у понад 1 700 торгових точках країни, стали три нових бізнеси – платіжний сервіс EasyPay, мережа італійських ресторанів у Києві Pesto Café, мережа шинних центрів та шиномонтажів «Твоя Шина».

«За 10 років роботи програми лояльності Fishka на ринку, ми змогли об’єднати 22 мережі, а це понад 1700 торгових точок. Запустили сервіс Fishka online, з яким можна повертати балами до 10% від покупок у 83 інтернет-магазинах. Сьогодні в програмі вже понад 4,5 млн зареєстрованих клієнтів, які щомісяця роблять 10 млн вигідних покупок.

Ми намагаємось зробити Fishka більш цінною для учасників, тому перебуваємо у постійному пошуку нових та цікавих партнерів. По-перше, для користувачів це зручно, коли під рукою одна картка, по-друге, це дає більше можливостей для накопичення та використання балів» розповідає керівник  управління програми лояльності Fishka Ольга Семчук. 

Наразі, користувачі EasyPay отримують бали за послуги зі спеціальним маркуванням. Користуючись понад 2 тисячами сервісів, серед яких комунальні послуги, телебачення, інтернет, страхування, погашення кредитів, оплата за навчання, оплата за садок, автобусні , залізничні та авіаквитки – клієнти зможуть не тільки накопичувати бали за розрахунки, але й використовувати бали Fishka для оплати будь-яких послуг.

За покупку з карткою Fishka шин та дисків у «Твоя Шина» клієнти отримують 2% балами, та 10% - за послуги шиномонтажу. Скористатись всіма перевагами можна у 15 шинних центрах «Твоя Шина» у 8 містах України – Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні та Черкасах.

Ще один новий партнер програми Fishka – мережа італійських ресторанів Pesto Café у Києві пропонує користувачам програми лояльності завітати до 15 закладів мережі, де тепер можна накопичувати бали – 5% за будь-які страви та напої.

А про діючі спеціальні пропозиції від партнерів Fishka можна  дізнатися тут

Поділитись