Донати від «ОККО» підкорюють країну: нові смаки, нові АЗК
04.04.2017

Донати від «ОККО» підкорюють країну: нові смаки, нові АЗК

Протягом березня мережа смачних заправок «ОККО» удвічі наростила кількість локацій, де можна придбати донати – легендарні кольорові пончики, улюблені ласощі Гомера Сімпсона. Зараз придбати цю ексклюзивну серед мереж АЗК новинку можна на більш як 140 заправках «ОККО», а також у 40 ресторанах мережі (A la minute та Pasta Mia). Ще одна приємна новина – до вибору гостей пропонується вже 5 різноманітних смаків. До «бананового», «полуничного», «карамельного» та «bubble gum» доєднався ще один новий донат – «чорний сюрприз» з шоколадною помадкою та хрумкою кольоровою посипкою. Яскраві глазуровані пончики ідеально смакують з ароматною фірмовою кавою зі 100% арабіки.

«ОККО» – єдина в Україні мережа заправок, яка пропонує своїм гостям класичні донати. Завдяки розгалуженій географії АЗК тепер насолодитися оригінальними кольоровими пончиками можна не тільки у великих містах, а й у багатьох інших куточках України. Щоб відвідувачам було легше обрати донати до вподоби, смачні новинки представлені у спеціальній десертній вітрині, розташованій поруч з кавомашинами. Зручний паперовий пакетик допоможе не забруднити руки та взяти донат із собою.

«У світі донати здобули таку популярність, що про них знімають кіно і малюють картини. В Україні ці солодощі ще тільки починають збирати свою фан-аудиторію. Але ми вже відчуваємо справжній ажіотаж. За перші три дні продажів гості АЗК «ОККО»  розкупили 15 тисяч донатів, – розповідає керівник управління кафе в мережі «ОККО» Оксана Джус. – Наша ексклюзивна пропозиція стала ще однією апетитною несподіванкою для українців. І вкотре довела, що для смачних заправок немає нічого неможливого, а для наших гостей ми обираємо тільки найкраще». 

Поділитись