Довідник Соціально Відповідальних Компаній
26.09.2007

Довідник Соціально Відповідальних Компаній

Цього місяця вийшов друком перший Довідник Соціально Відповідальних Компаній України, підготовку і випуск якого здійснила мережа Ініціативи Глобального Договору ООН (The Global Compact) у партнерстві з Українською Торгово-Промисловою палатою, Європейською Бізнес Асоціацією та Американською Торгівельною Палатою.
“Довідник про соціально відповідальну діяльність бізнесу в Україні є індикатором того, що український бізнес уже трансформується у етичний бізнес і приносить реальні результати населенню України. Цей довідник демонструє масштаб та якість дій українського бізнесу для виконання своїх зобов'язань” - зазначив регіональний координатор ООН в Україні Френсіс М.О'Доннелл.
“Концерн Галнафтогаз”, підтримавши Глобальний Договір у травні цього ж року,  також увійшов  до Довідника. Перше видання Довідника містить дані-профілі компаній, які активно застосовуючи концепцію корпоративної соціальної відповідальності, сприяють формуванню в Україні нової бізнес-спільноти, що орієнтується у своїй діяльності не лише на отримання прибутку, а й є корисною для суспільства в цілому, як свідчення відповідності міжнародним тенденціям розвитку бізнесу.

Поділитись