«Довіра є ключовим фактором успіху мережі «ОККО» - HR-директор «Концерну Галнафтогаз» Руслан Лемещук
16.10.2014

«Довіра є ключовим фактором успіху мережі «ОККО» - HR-директор «Концерну Галнафтогаз» Руслан Лемещук

HR-директор «Концерну Галнафтогаз» Руслан Лемещук виступив з доповіддю «Довіра як лідерська компетенція в компанії» на Третьому щорічному форумі HR-директорів, що відбувся 9 жовтня у Києві. У своєму виступі він поділився з учасниками цього представницького зібрання деякими кейсами про те, як мережі АЗК «ОККО» тривалий час вдається залишатися лідером, якому довіряють клієнти, партнери і власні працівники.

За словами Руслана Лемещука, на довірі будується уся репутація компанії, від довіри залежить успішна реалізація змін у бізнесі, швидкість ухвалення управлінських рішень, розвиток інновацій, зниження затрат тощо. Але при цьому важливо, щоб у корпоративні цілі і цінності вірили, насамперед, працівники компанії. Тому HR-департамент мережі «ОККО» зосереджує свої зусилля на формуванні ефективної команди,  у якій кожен має змогу максимально проявити свої здібності, на розвитку сильної корпоративної культури і підтримці активних внутрішніх комунікацій.

«Ми переконані, що наша  команда – це найцінніший інтелектуальний капітал компанії, - наголошує Руслан Лемещук. – Тому ми дуже ретельно підходимо як до питань підбору персоналу, так і до об’єктивності, прозорості в оцінці роботи наших працівників. Відчуття внутрішньої справедливості і дружнього плеча – це запорука успішної праці».

«Концерн Галнафтогаз» - це  великий і відповідальний роботодавець, який регулярно створює нові робочі місця по всій Україні, в т. ч. і в регіонах з низькою зайнятістю населення.  Нині у всіх його структурних підрозділах працює майже 10 тисяч осіб. Середня плинність кадрів по компанії становить лише 3.4%.

Поділитись