Два нові ресторани «A la minute» відкрито на Одещині
27.01.2010

Два нові ресторани «A la minute» відкрито на Одещині

23 січня розпочали роботу одразу два нові ресторани швидкого обслуговування «A la minute» в Одеській області. Ресторани, кожен з яких розрахований на 60 посадкових місць працюють на двох дзеркальних автозаправних комплексах неподалік с. Нерубайське Біляївського району. Це, відповідно, 20 і 21 ресторани в мережі «A la minute».

Обидва ресторани пропонують традиційне для «A la minute» меню та якісний сервіс.

Примітно, що з відкриттям двох нових ресторанів мережа відзначила важливий рубіж у своєму розвитку, адже тепер в мережі «A la minute» на АЗК «ОККО» працюють 20 ресторанів. Ще один ресторан функціонує в офісному центрі у Львові на вул. Героїв УПА, 72.

«За неповних три роки ми запустили в експлуатацію мережу з 21 ресторану, – зазначив Андрій Янчук, директор ТОВ «Террін», Дочірнє Підприємство ПАТ «Концерн Галнафтогаз». – Це достатньо швидкі темпи розвитку і це вже достатньо велика мережа. Сьогодні ми основні зусилля спрямовуємо на стандарти – стандарти меню, стандарти обслуговування клієнтів. У 2009 році ми розробили стандарти обслуговування і процедуру контролю за дотриманням цих стандартів. У нас запрацювала Гаряча лінія для отримання зворотної інформації від клієнтів. Два рази на рік ми коригуємо меню під сезонність (літні страви, холодні напої влітку) та під вимогу ринку. Двічі на рік ми проводимо майстер-класи для шеф-кухарів ресторану. Цього року плануємо розширити програму лояльності «Фішка» і на ресторани «A la minute».

 

Поділитись