«ЕкоОККО»: органічні продукти на заправці
23.10.2015

«ЕкоОККО»: органічні продукти на заправці

Для людей, які дотримуються здорового способу життя, дбайливо ставляться до свого харчування, мережа АЗК «ОККО» постійно розширює пропозицію органічних, дієтичних, екологічних продуктів. Більшість із них компанія напряму імпортує з країн Євросоюзу. Такі продукти промарковані спеціальними цінниками «ЕкоОККО», щоб їх можна було зручніше розпізнавати на полицях магазинів. Нині лінійка «ЕкоОККО» представлена приблизно на 100 заправках по всій території України.

Під таким маркуванням продаються, зокрема, французькі вафлі без цукру й безглютенове печиво від торгової марки Gullon, органічний шоколад KAOKA (чорний і чорний з малиною), кокосовий сік Aqua Verde, органічне морозиво «Ескімос» (ТМ Рудь), рисові, житні та ячмінні хлібці Finn Crisp, Scotti Bio і Fiorentini Bio. Усі компоненти, що входять до складу органічних хлібців, вирощено у відповідності з правилами біологічного землеробства, тобто без застосування ГМО, шкідливих добрив чи інших хімічних речовин, без додавання штучних барвників і ароматизаторів тощо. Надалі асортимент екологічних товарів у мережі «ОККО» буде оновлюватися та доповнюватися новими пропозиціями.

«На АЗК заїжджають клієнти з різноманітними запитами, а наше покликання – максимально задовільнити їхні очікування й потреби в дорозі, - розповідає керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва. – Зараз в Україні ми спостерігаємо значне підвищення інтересу споживачів до органічних, екологічних продуктів, водночас збут їх локалізовано переважно у спеціалізованих магазинах. «ОККО» надає можливість придбати такі товари, не витрачаючи часу на їх пошук. Таким чином, ми підтримуємо людей у прагненні до здорового способу життя й у відповідальному ставленні до довкілля».

Поділитись