Ексклюзивно, смачно, кольорово: на «ОККО» з’явилися легендарні донати
01.03.2017

Ексклюзивно, смачно, кольорово: на «ОККО» з’явилися легендарні донати

Донати – знамениті кольорові пончики, що підкорили увесь світ, починаючи з 1 березня розширили асортимент смачних пропозицій на «ОККО». Відтепер до фірмової кави гості смачної заправки зможуть обрати один із 4 видів улюблених американських ласощів. Оригінальні за своєю рецептурою, м’які та пористі пончики, покриті какао-глазур’ю з кольоровою посипкою, перетворюють на фана донатів будь-кого, хто хоча б раз скуштував ці ласощі. Не даремно ж їх оспівували і герої культового мультсеріалу «Сімпсони», і зірки фільмів про американських поліцейських. 

«ОККО» – єдина в Україні мережа заправок, яка пропонує своїм гостям класичні донати. Завдяки розгалуженій географії АЗК тепер поласувати оригінальними кольоровими пончиками можна не тільки у великих містах, а й у багатьох інших куточках України. На «ОККО» представлені 4 види апетитних донатів з яскравою кольоровою гамою та різноманітними смаками. Голубою помадкою та рожевими хрумкими кульками прикрашений донат зі смаком «бабл гам». Рожевий пончик із паличками білого шоколаду припаде до вподоби любителям полуничних смаків. Банановий вирізняється яскравою кольоровою посипкою на жовтій глазурі. А карамельний донат вкритий помадкою зі смаком молочної іриски та прикрашений хрусткими кульками контрастних кольорів. 

Щоб відвідувачам АЗК було легше обрати пончики до вподоби, смачні новинки представлені у спеціальній десертній вітрині, розташованій поруч з кавомашинами. Зручний паперовий пакетик допоможе не забруднити руки та взяти донат із собою. А краще – два, особливо, якщо бажаєте пригостити ним близьку людину. Адже мало хто втримається, щоб не з’їсти цю смакоту одразу, щойно відійшовши кілька кроків від каси. «Несмачних донатів НЕ БУВАЄ», - безапеляційно заявляв Гомер Сімпсон. Спробувавши смачний донат на «ОККО», ви переконаєтеся у цьому особисто.

Поділитись