Energy Evolution на АЗК «ОККО»
26.08.2014

Energy Evolution на АЗК «ОККО»

Мережа АЗК «ОККО» підтримала громадянську ініціативу Energy Evolution UA, мета якої - сформувати енергетичну незалежність України й поінформувати громадян, як кожен із них особисто може економити енергетичні ресурси. У рамках кампанії на заправках мережі «ОККО» у Київській та Львівській областях буде роздано 10 тисяч флаєрів з порадами про енергозбереження.

«Ми віримо в те, що зможемо мотивувати людей берегти енергію для користі економіки, а також усі разом зробимо величезний крок до енергетичної незалежності нашої країни, -  стверджують ініціатори кампанії  Energy Evolution UA.  – Люди отримають конкретні рекомендації, як заощаджувати енергію і скільки на цьому зекономить сама людина і держава в цілому». За їхніми підрахунками, енергоспоживання в Україні можна скоротити в 2 рази (на 45,8%) - у перерахунку на газ це становитиме 29,3 мільярда кубометрів, що більше, ніж Україна закупила в Росії у 2013 році. Нині через неефективне використання та втрати енергоносіїв кожна українська родина щороку переплачує приблизно 2500 гривень.

«У своїй діяльності мережа «ОККО» постійно вдається до кроків, спрямованих на зниження енергозатрат, раціональне споживання ресурсів і їх повторне використання. Ми переконані, що чимало наших клієнтів поділяють такі підходи, тож інформація, яку ми поширюємо в рамках  ініціативи Energy Evolution UA, буде для них корисною і прикладною», - каже менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Ірина Миронова.

У флаєрах, що розповсюджуються на АЗК «ОККО», міститься низка практичних порад про те, як у власній оселі без втрати комфорту заощаджувати електроенергію, газ, тепло, воду. Наприклад, прибравши декоративні панелі з батарей центрального опалення, можна зекономити до 20% тепла, а встановивши склопакети – навіть 50%. Енергоощадні лампи служать до 50  разів довше від звичайних і є до 90% економнішими, при цьому новітні лампи безпечніші для навколишнього середовища. Посудомийна машина зменшує витрати води на 8-15 тисяч літрів на рік, а от неочищений від накипу чайник потребує для нагріву води на 30% енергії більше. Детальніше дивіться на сайті Energy Evolution UA: www.energy-evolution.in.ua.

Довідка:

Energy Evolution UA – це громадянська волонтерська ініціатива з розвитку культури енергоспоживання українців, що реалізується за експертної підтримки Національного екологічного центру України. Проект не рекламує альтернативні джерела енергії, не має стосунку до лобіювання законопроектів чи політичних сил. Його мета - енергетична еволюція України і виховання свідомості громадян щодо необхідності розумного споживання ресурсів. Довготермінова ціль – енергетична незалежність України. Мережа «ОККО» - одна з найбільших  автозаправних мереж в Україні , до складу якої нині входить  понад 400 АЗК у всіх регіонах держави, а також найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, яка працює під брендами A la minute, Pasta mia, Hot café. У складі мережі «ОККО» працює  10 нафтобаз і 12 акредитованих лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Поділитись