Фінал Богатирського турніру на призи Василя Вірастюка
03.02.2008

Фінал Богатирського турніру на призи Василя Вірастюка


2 лютого у Кривому Розі відбувся  фінал Богатирського Турніру на призи призи Василя Вірастюка.
Цей турнір став підсумком  ряду змагань, які провели мережа автозаправних комплексів «ОККО» разом із Василем Вірастюком та федерацією найсильніших атлетів України у 2007 році. Традиційно у змаганні брали участь шестеро атлетів у шістьох вправах, лише з тією різницею, що в Кривому Розі це були шестеро найсильніших за підсумками року. Вже другий рік поспіль перше місце у турнірі відстояв Роман Новік (Харків), за ним  з мінімальним відривом був Олександр Лашин (Маріуполь). Цікаво, що на початку турніру Роман Новік висловив сумнів стосовно своєї перемоги й пророкував її колезі Лашину, та ось що каже з цього приводу головний рефері змагань ВасильВірастюк: «Як Роман і казав, Лашин, без сумніву, виглядає сильнішим, але це ще один доказ того, що у спорті, як і  будь-де потрібно думати головою і вибудовувати стратегію. Тому не зважаючи на те, що у Олександр Лашина дуже хороші фізичні показники, Роман Новік правильно застосовував свій досвід та зумів вдало розпреділити силу на кожну вправу». Третє місце  зайняв також серйозний претендент на перемогу Костянтин Ільїн (Чернівці), якого, здавалось, вибила з колії невдача у першій вправі, і він не зумів показати все, на що був здатен. Четвертим став Михайло Мельников, за ним Денис Ільченко (Львів) та Сергій Олеоленко (Ужгород). Ще однією особливість фіналу було те, що разом із Василем Вірастюком у ролі другого судді змагань став його напарник зі збірної України Володимир Муравльов.
Окрім, як спостерігати за захоплюючими силовими змаганнями, глядачі також мали змогу трошки повправлятись  та взяти участь у конкурсах від мережі АЗК «ОККО». Традиційно проводились силові конкурси та вікторини, але чи ненайбільш веселим виявився конкурс на складання віршів. Ось деякі із них:

Даже в тонну весом тюк
одолеет Вирастюк
вы ему лишь дайте срок
он подымет Кривой Рог,
а пока до срока
он подымет ОККО


То ж Вам не теніс, то ж вам не біг
то кубок Вірастюка приймає Кривий Ріг
І ще щось бачить має око
О! то славні спонсори від ОККО!!!
  

Починаючи з 2003 року, Василь Вірастюк, при підтримці мережі АЗС «ОККО», провів близько 20 турнірів у різних містах України (Вінниця, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Одеса, Кіровоград, Харків), мета яких популяризація та розвиток богатирського виду спорту, а також пошук та виховання нових атлетів.

Поділитись