Фінансовий директор «Концерну Галнафтогаз» Назар Купибіда увійшов в десятку кращих фінансових директорів України за версією журналу &.ФИНАНСИСТ
02.07.2008

Фінансовий директор «Концерну Галнафтогаз» Назар Купибіда увійшов в десятку кращих фінансових директорів України за версією журналу &.ФИНАНСИСТ

На початку липня журнал &.ФИНАНСИСТ опублікував перший професійний рейтинг «10 найкращих фінансових директорів України».

Як зазначили укладачі рейтингу, віє є «наступником і продовженням аналогічного проекту, який торік уперше реалізував журнал «Комп&ньон» (№21, за травень 2007).

Претенденти на участь у рейтингу висувались українськими фінансистами - фінансовими директорами, фахівцями банків, страхових, інвестиційних, аудиторських, консалтингових і рекрутингових компаній. До шорт-листа  рейтингу увійшли, 32 фінансових директори (CFO), серед яких і здійснювалося остаточне рейтингування. Фінансовий директор «Концерну Галнафтогаз» Назар Купибіда посів п’яте місце в рейтингу, набравши 63 бали. Подаємо десятку лідерів:

  1. КОМАРНИЦЬКА ОКСАНА, «САН ІнБев Україна» (82 бали)
  2. ГРОМОВ СЕРГІЙ, «Харцизький трубний завод» (81 бал)
  3. БЕЛАШЕВ ВІТАЛІЙ, ГК «Ельдорадо-Україна» (73 бали)
  4. ВОДОЛАЗСЬКИЙ РОМАН, «СКМ» (65 балів)
  5. КУПИБІДА НАЗАР, «Концерн Галнафтогаз» (63 бали)
  6. КОЛІСНИК ДМИТРО, «КОНТІ», (62 бали)
  7. КУЛАЖЕНКО ОКСАНА, «Фуршет»
  8. КУТОВИЙ ТАРАС, «XXI Століття» (48 балів)
  9. НАХОД ОЛЕКСАНДР, «Нижньодніпровський трубопрокатний завод» (47 балів)
  10. ЗУБКО ДМИТРО, «Вітмарк-Україна» (33 бали)

 

Нагадаємо, що у минулорічному рейтингу фінансових директорів, проведеному журналом«Комп&ньон», Назар Купибіда зайняв першу позицію.

Поділитись