Fishka допоможе зібрати продуктові набори для малозабезпечених
20.05.2020

Fishka допоможе зібрати продуктові набори для малозабезпечених

На сайті національної програми лояльності Fishka стартував збір коштів на продуктові набори для малозабезпечених сімей у Київській області, чиє матеріальне становище значно погіршилося внаслідок пандемії та карантину. У рамках ініціативи «Fishka. Благодійність» планується зібрати 30 тисяч гривень. Цього вистачить, щоб забезпечити найнеобхіднішими продуктами харчування 60 родин.

Проєкт реалізується у співпраці з благодійним фондом «Клуб Добродіїв», який з 2011 року допомагає дітям-сиротам і родинам, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. «Сьогодні карантин та пандемія змінили світ, а деякі родини, втративши робочі місця, буквально опинилися на межі виживання, – розповідає координатор проєкту Анна Глобіна. – Наслідки карантину найбільше на собі відчувають багатодітні сім’ї, самотні матері, сім’ї, де батьками чи опікунами є люди літнього віку. Саме вони потребують зараз нашої підтримки і турботи, насамперед забезпечення продуктами».

Продуктовий кошик для однієї родини коштує орієнтовно 500 гривень. До нього входять: борошно, цукор, макаронні вироби, олія, гречка, рис та низка інших продуктів. Такого набору малозабезпеченій родині вистачить на 2-3 тижні.

Долучитися до цієї доброї справи може кожен зареєстрований користувач картки Fishka. Достатньо зайти на веб-сайті чи в мобільній аплікації програми у розділ «Благодійність» і клікнути напис «Підтримати» біля обраного проєкту. Навіть якщо кожен з нас перерахує на добру справу невелику кількість балів, спільний внесок допоможе покращити життя сотням людей. За кожну витрачену гривню благодійник зможе переглянути повний звіт на веб-сторінці проекту чи отримати його на електронну пошту.

Ініціатива «Fishka. Благодійність» уже третій рік допомагає акумулювати кошти на підтримку соціально важливих проєктів по всій Україні. За цей період до благодійності долучилося понад 5 000 учасників програми. Було зібрано 600 000 гривень. Дев’ять благодійних проєктів уже реалізовано. На ще три збір коштів триває. Адже солідарність та взаємодопомога у складні часи особливо актуальні.


Поділитись