FISHKA вже в Тернополі!
16.07.2009

FISHKA вже в Тернополі!

З 15 липня програма лояльності FISHKA стартувала на Тернопільщині. Програмою охоплені всі 10 АЗК області, з яких 5 розташовані власне у Тернополі, решта – в містах Монастириська, Чортків, Теребовля, Бучач та Зборів.

Картки постійного клієнта FISHKA діють на однакових умовах у всіх регіонах. Завітайте на будь-який АЗК «ОККО» Тернопільської області, отримайте картку та перетворюйте Ваші витрати на винагороди.

Сьогодні програма FISHKA обслуговується вже на 88 автозаправних комплексах у трьох областях України: Львівській, Харківській та Тернопільській. Детальний перелік АЗК Ви зможете отримати на сайті програми.

Програма лояльності FISHKA від мережі «ОККО» стартувала 16 травня у двох областях – Львівській та Харківській. FISHKA розгортатиметься поетапно на інші області та на усі АЗК «ОККО». Найближчим часом програму FISHKA зможуть підтримувати наші заправки у Рівненській, Київській та Одеській областях. Загалом, цієї осені програма лояльності охопить вже усю мережу. Про умови програми Ви можете дізнатися на cайті www.myfishka.com , на гарячій лінії служби підтримки 8 800 505 11 80, а також безпосередньо на АЗС ОККО.

Поділитись