Fishka запустила новий, швидкий і з купою крутих фішок додаток
07.06.2019

Fishka запустила новий, швидкий і з купою крутих фішок додаток

Нещодавно програма лояльності Fishka запустила для своїх клієнтів новий додаток для різних мобільних платформ. Для кожного фішківця він стане особистим персональним помічником, адже там є все необхідне: від базового та вже звичного функціоналу (баланс балів, історії транзакцій, OKKO PAY) до унікального - кардхолдера, переказу балів та каталогу винагород з можливістю встановлення цілі.

“Наша програма активно розвивається, ми запускаємо нові сервіси і продукти, залучаємо партнерів, а найзручнішим та найрелевантнішим способом розповісти про це все клієнту - є пристрій, який завжди під рукою”, - коментує керівник управління програми лояльності Fishka Ольга Семчук. 

Отож, що крутого підготувала Fishka:

  • Кардхолдер

Тепер легко можна позбутись зайвого пластику та тримати усі картки в зручному агрегаторі, де не лише Fishka, а й оцифровані користувачем картки інших програм лояльності.

  • Переказ балів

Учасники бачать, у кого з друзів зі списку контактів є картка Fishka, й в кілька кліків переказують їм бали - для фану, подрузі на каву чи просто замість переказу коштів на банківську картку.

  • Персональні пропозиції

Партнери підготували ще більше спеціальних пропозицій для клієнтів, а персональна знижка на пальне ОККО відображається на головному екрані. Також в додатку є калькулятор з актуальними цінами для розрахунку загального розміру знижки на заправку.

  • OKKO PAY

Підтвердити оплату пального чи кави за QR-кодом можна будь-яким зручним способом: PIN-кодом, відбитком пальця або Face ID.

  • Каталог винагород

Фішківці обмінюють накопичені бали на товари з каталогу, де є винагороди - від поповнення мобільного до газонокосарки. А вподобану винагороду можна встановити за ціль та стежити за прогресом у накопиченні балів.

  • Fishka Online

Це як кешбек, але балами Fishka. Програма повертає до 10% від суми покупок у понад 100 магазинах: Booking, AliExpress, eBay, answear та інші.

На цьому Fishka обіцяє не зупинятись та розширювати функціонал додатку корисними та цікавими речами, приділяючи особливу увагу платіжним функціям. 

Нову аплікацію можна завантажити у маркетах для iOS та Android.

Поділитись