Fishka здійснює бажання та дарує 5 вікендів на двох у Стамбулі
06.12.2016

Fishka здійснює бажання та дарує 5 вікендів на двох у Стамбулі

Виконувати бажання вміє не тільки золота рибка, а й програма винагород Fishka. Упродовж грудня, здійснюючи звичні покупки з карткою програми, кожен клієнт може взяти участь в акції «Даруйте, дивуйте з Fishka!» та виграти одну з 5 мандрівок на двох до казкового Стамбула – чи не найколоритнішого міста світу, де східна екзотика та європейський шарм створюють дійсно незабутню атмосферу. Переможці отримають у подарунок переліт до Стамбула й назад зі Львова, Харкова чи Запоріжжя з авіакомпанією Atlasglobal, а також оплачене проживання на 3 доби у 5-зірковому готелі. Така подорож у компанії з близькою людиною здатна подарувати найтепліші враження серед холодної зими й запам’ятатися на все життя.

Щоб взяти участь в акції, необхідно заповнити онлайн лист бажань та здійснити покупку з карткою Fishka в одного з Партнерів програми – мережі АЗК «ОККО», магазинах «АЛЛО», ресторанах A la minute, Pasta Mia чи Meiwei, супермаркетах «Фуршет», інтернет-магазині «ШипШина» або розрахуватися платіжною карткою Fishka від Райффайзен Банку Аваль.

На АЗК «ОККО» достатньо заправитися від 300 гривень будь-яким пальним (крім метану) або оплатити будь-яку покупку від 200 гривень платіжною карткою Fishka від Райффайзен Банку Аваль.

Щоб збільшити шанси на виграш, частіше використовуйте свою картку лояльності під час передріздвяного шопінгу. Адже кожне придбання товарів чи послуг, згідно з умовами акції, збільшує шанси на перемогу. Чим більше клієнт назбирає шансів у період до 31 грудня, тим більша ймовірність, що саме йому пощастить побачити фантастичний захід сонця над Босфором за чашечкою турецької кави або ж поринути у вир кольорів, смаків та звуків на численних стамбульських базарах.

Крім вікендів у Стамбулі, програма Fishka розіграє 5 мільйонів балів для 100 щасливчиків та 70 інших цінних подарунків.

Деталі акції – тут. Даруйте, дивуйте з Fishka!   

Поділитись