Фотомистецтво, що об’єднує Україну, – нова ініціатива мережі «ОККО»
19.03.2014

Фотомистецтво, що об’єднує Україну, – нова ініціатива мережі «ОККО»

19 березня оголошено старт Національного фотоконкурсу «Україна в об’єктиві», за результатами якого буде обрано кращу Фотографію року, а також переможців ще у шести конкурсних номінаціях.  Усі фотороботи-призери експонуватимуться на виставках у Києві, Львові, Донецьку, Одесі та будуть видані окремим альбомом. Головний приз конкурсу – сертифікат на навчання в London School of Photography.

«Нині найважливіша справа для всього українського суспільства – бізнесу, медіа, звичайних громадян – зберегти єдність країни.  Ми переконані, що мистецтво має велику об’єднавчу силу,  - каже Ольга Вельгус, PR-директор мережі АЗК «ОККО», що є ініціатором конкурсу. – Тому ми й розпочинаємо проект, який дасть змогу побачити нашу спільну, рідну країну у нових барвах і ракурсах, величною і ліричною, етнічною і сучасною».

Роботи на конкурс приймаються з 19 березня до 31 серпня 2014 року  за адресою: photo@gng.com.ua. До участі в конкурсі запрошено усіх професійних фотографів, котрі працюють у редакціях ділових та суспільно-політичних медіа чи у  фотоагенціях,  а також  фотомайстрів-фрілансерів, що регулярно співпрацюють із засобами масової інформації. Результати будуть оголошені у грудні 2014 року.  За словами Ольги Вельгус,  нинішній рік  уже можна вважати одним із найдраматичніших в новітній історії держави і це надає особливої документальної цінності  проекту «Україна в об’єктиві».  Тож організатори конкурсу прагнуть створити додаткові стимули для професійних фотографів, підтримати їх у творчих пошуках,  допомогти візуалізувати  нову українську реальність у суспільній свідомості.

«Фотомистецтво є одним із найулюбленіших мистецтв  в українців, і тому ми із задоволенням відгукнулися на пропозицію наших партнерів із мережі АЗК «ОККО» й вирішили долучитися до цього проекту», — говорить речник Райффайзен Банку Аваль Леонід Зябрев. — «Україна в об’єктиві» – це наша підтримка спільного для всіх українців прагнення миру. На нашу думку, проведення цього конкурсу свідчить про очікування українського бізнесу щодо швидкого врегулюванню ситуації в країні», — додає він.

Переможців національної фотопремії  «Україна в об’єктиві» обиратиме фахове журі , до складу якого  увійдуть визнані в Україні та за кордоном фотомитці, а також представники організаторів конкурсу. Ініціатором Національного фотоконкурсу «Україна в об’єктиві» є мережа АЗК «ОККО», генеральним партнером  -  Райффайзен Банк Аваль,  партнерами - «Концерн Хлібпром» і  «Террін» (мережа закладів харчування у дорозі під брендами A la minute, Pasta Мia, Hot café).

Окремі нагороди отримають фотороботи  в категоріях  «Вибір клієнтів ОККО» і «Вибір клієнтів Райффайзен Банку Аваль».  Переможцями стануть знимки, що зберуть найбільше голосів  на офіційних сторінках  ОККО й РБА в мережі  Facebook.

Детальніше про умови участі в конкурсі  читайте на Інтернет-сторінці проекту  - http://www.okko.ua/uk/Photo_awards

Поділитись