Фотовиставка «Філософія гір – КРАСА і ХАРАКТЕР» – за підтримки «Концерну Галнафтогаз»
24.11.2008

Фотовиставка «Філософія гір – КРАСА і ХАРАКТЕР» – за підтримки «Концерну Галнафтогаз»

22 листопада у приміщенні холу офісного центру «Бізнес-містечка» компанії «Технопарк ЛЗТА» відкрилася виставка робіт фотохудожника Сашка Позднякова «Філософія гір – КРАСА і ХАРАКТЕР». Майстер екстремального фото презентував фото відзняті під час експедиції до Швейцарських Альп та Кавказу, а також у Карпатах.

У серпні цього року альпіністська команда, яку очолив голова Наглядової ради «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов, здійснила сходження на одну з найскладніших та найбільш живописних вершин Альп – Маттерхорн (4478 м). Знімки з цієї експедиції і склали основу виставки, яку охочі можуть оглянути за адресою:Львів, вул. Героїв УПА, 72 (колишня – Тургєнєва).

Зазначимо, що «Концерн Галнафтогаз», «Страхова компанія «Універсальна» та «Концерн Хлібпром» вже тривалий час підтримують розвиток альпінізму та скелелазіння в Україні.

Зокрема у 2005 році було профінансовано будівництво стенду для скелалазіння у Львові – одного з найбільших в Україні. Кілька років поспіль компанії холдингу фінансують участь команд Львівських спортсменів у чемпіонатах України з альпінізму (у 2007 році команда стала срібним призером чемпіонату). Компанії є традиційними партнерами змагань зі скелелазіння та болдерінгу в Карпатах – «Кубок Карпат». У 2007 році «Страхова компанія «Універсальна» взяла участь у фінансуванні експедиції українських альпіністів у Гімалаї.

Поділитись