Галнафтогаз підтримав студентську команду SIFE
11.06.2010

Галнафтогаз підтримав студентську команду SIFE

Команда SIFE Львівського національного університету імені Івана Франка, яку вже другий рік підтримує «Концерн Галнафтогаз», вдруге поспіль перемогла у ювілейних національних змаганнях SIFE-Україна, що відбулися 1 червня у Міжнародному Інституті Менеджменту в Києві, і, таким чином, відстояла титул чемпіона. Команда переможців отримала право представляти Україну на всесвітньому кубку SIFE, який відбудеться у жовтні цього року у Лос-Анджелесі, Каліфорнія.
Протягом академічного року студенти із команди SIFE Львівського національного університету активно працювали з різноманітними проектами, які були скеровані на покращення життя людей, яким була потрібна допомога.
Один із проектів, під назвою «Глинчики», мав на меті допомогти реабілітації та творчому розвитку людям із синдромом Дауна, які займаються у реабілітаційному центрі «Ромашка». Цей проект відбувався за сприяння «Концерну Галнафтогаз». На заняттях люди з особливими потребами із допомогою волонтерів з команди SIFE виготовляли сувеніри – Глинчики – глиняні горщики, що з’єднуються між собою мотузками. Їх прикрашають легкодоступними оздобами, наприклад, соломою та нитками, і розмальовують, після чого вони потрапляють на полиці крамниць.
Серед інших важливих проектів реалізованих командою SIFE цього року: «Job_Co», «Сашко Мета», New Farm, «Знижковий Бум».

SIFE (Студенти у вільному підприємництві) – це найбільша студентська програма у світі, що охоплює 42000 учасників з 41 країни. Понад 1500 студентських команд беруть участь в SIFE, навчаючись принципам вільного підприємництва та створюючи нові економічні можливості для суспільства. Найкращі команди від кожної країни щорічно збираються на Всесвітній кубок SIFE для визначення Чемпіона світу SIFE.

Поділитись