"Галнафтогаз" виплатив 0,3 млн. гривень за облігаціями серії В
11.01.2006

"Галнафтогаз" виплатив 0,3 млн. гривень за облігаціями серії В

Концерн "Галнафтогаз" (Львов), що володіє великою мережею автозаправних станцій, 10 січня виплатив 0,3 млн. гривень доходу за десятий  купонний період за своїми 3-річними облігаціями серії В, повідомляє агентство "Українські Новини" з посиланням на представника концерну. 
За даними представника, процентна ставка установлена на рівні 12 проц. річних.
Як повідомлялося раніше, у жовтні 2005 року "Галнафтогаз" виплатив 0,425 млн. гривень доходу за дев'ятий квартальний процентний період за своїми облігаціями серії В.
6 грудня 2005 року депозитарні розписки "Галнафтогазу" (6 проц. Акцій концерну) було включено у лістинг електронної системи торгів XETRA Франкфуртської фондової біржі.
Концерн "Галнафтогаз" і Міжнародна Фінансова Корпорація (група Всесвітнього Банку) реалізують спільну програму "Покращення практик корпоративного управління ВАТ "Концерн Галнафтогаз".
За даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку, 58,59 проц. акцій концерну "Галнафтогаз" належать компанії Financial&Investment Energy Holding (F.I.E.H.) Establishment (Львів), 10,62 проц. - страховій компанії "Універсальна" (Львів).
Financial&Investment Energy Holding (F.I.E.H.) Establishment володіє 62,13 проц. акцій СК "Універсальна".

ВАТ "Концерн "Галнафтогаз" входить у п'ятірку найбільших власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК "ОККО", що складається з 79 сучасних комплексів. Усього "Концерну Галнафтогаз" належить близько 160 АЗС у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернігівській областях, а також у Києві. У липні-вересні 2004 р. "Галнафтогаз" збільшив мережу АЗС ОККО на 10,12 проц., або на 8 АЗС порівняно з квітнем-червнем до 87 станцій.
"Галнафтогаз" продає нафтопродукти заводу "Укртатнафта" (Кременчук, Полтавська область) и Мажейкяйського НПЗ (Литва).

Поділитись