"Галнафтогаз" вирішив реорганізувати дочірні підприємства у філії
22.08.2006

"Галнафтогаз" вирішив реорганізувати дочірні підприємства у філії

Акціонери концерну "Галнафтогаз" (Львів) на своїх загальних зборах 21 серпня вирішили реорганізувати дочірні підприємства у філії. Про це повідомляє агентство "Українські Новини" з посиланням на прес-секретаря концерну Олеся Пограничного.
За його словами, реорганізацію дочірніх підприємств було викликано складністю їхнього управління у структурі концерну.
"Коли їх 3-4 (дочірніх компаній) це ще нічого, але коли їх 7-8 -... це створювало безліч, у тому числі й управлінських проблемах", - повідомив він.
Пограничний додав, що у всіх 13 регіонах, де є присутнім концерн, дочірні підприємства будуть реорганізовані у філії, крім того, надалі, у міру виникнення необхідності, у всіх інших регіонах також замість дочірніх підприємств і компаній створюватимуться філії.

Також, за його словами, у філії будуть реорганізовані компанії ТОВ "Ресурс-2" (Київ), 100 проц. якого належить концернові, ЗАТ "Терра Петроліум" (Тернопіль) - 100 проц. також володіє "Галнафтогаз".  Крім того, ТОВ "Валерія" (Закарпатська область) і ТОВ "Торговий дім "Галнафтогаз" (Львів).

ВАТ "Концерн "Галнафтогаз" входить у холдинг "Універсальна інвестиційна група". Є одним з найбільших власників мережі АЗС в Україні. Концернові належить мережа АЗК "ОККО", що складається з 143 сучасних комплексів.  У цілому концернові належить понад 180 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. 
Консолідований чистий прибуток ВАТ "Концерн "Галнафтогаз" у 2005 році зріс у 2,19 рази порівняно з 2004 роком - до 37,6 млн. грн. Сукупний виторг від реалізації та інші операційні доходи концерну за рік зросли в 1,7 раза - до 2754,3 млн. грн. Основу цього показника складає виторг від реалізації нафтопродуктів і супутніх товарів, надані послуги дочірніми підприємствами через мережу АЗС і нафтобаз. 
Власний капітал ВАТ "Концерн "Галнафтогаз" у 2005 році збільшився на 22,7 проц. - до 297,3 млн. грн. Частка власного капіталу в пасивах склала 37,6 проц. EBITDA зросла вдвічі - до 97,9 млн. грн. Робочий капітал концерну складав 150,2 млн. грн. 
Капіталізація "Галнафтогазу", відповідно до останніх угод по акціях компанії в ПФТС, складає 200-220 млн. дол.

Поділитись