Гаряча лінія «ОККО» випробовує новий формат
20.07.2015

Гаряча лінія «ОККО» випробовує новий формат

14 липня Гаряча лінія мережі АЗК «ОККО» впровадила у своїй роботі новий формат комунікації з клієнтами, в основу якого покладено вільне, «живе» спілкування. Оператори колл-центру тепер не будуть відповідати сухими, завченими фразами. Їхнє завдання – створити доброзичливу, позитивну атмосферу під час розмови. Щоб клієнт відчував, що має справу з живою людиною, небайдужою до його проблеми.

У липні в новому форматі з абонентами Гарячої лінії спілкуватиметься перша група операторів колл-центру, які пройшли відповідне навчання. У сучасних умовах дедалі більше компаній у світі переводить свої колл-центри на вільний стиль спілкування. Для мережі «ОККО» дуже важливо підтримувати зворотній зв’язок із клієнтами у найбільш зручному для них форматі, адже від цього напряму залежить ефективність роботи компанії.

Гаряча лінія у мережі АЗК «ОККО» сьогодні є основним каналом зворотнього зв’язку компанії з широкою клієнтською аудиторією. Щомісяця вона реєструє понад 700 звернень з претензіями, побажаннями чи подяками. Ці відгуки допомагають компанії удосконалювати процеси на АЗК, підвищувати рівень сервісу, вибудовувати стосунки з клієнтами у дусі довіри й позитиву.

Поділитись