Голова Наглядової ради "Концерну Галнафтогаз" Віталій Антонов очолить сходження українських альпіністів на вершину Маттерхорн в Швейцарських Альпах
01.08.2008

Голова Наглядової ради "Концерну Галнафтогаз" Віталій Антонов очолить сходження українських альпіністів на вершину Маттерхорн в Швейцарських Альпах

1 серпня альпіністська команда «Страхової компанії «Універсальна» вилетіла зі Львова в Швейцарські Альпи для сходження на одну з найкрасивіших і найскладніших альпійських вершин Маттерхорн (4478 м).

Очолює команду: Віталій Антонов, Кандидат в майстри спорту з альпінізму, голова наглядової ради «Страхової компанії «Універсальна», та голова Наглядової ради «Концерну Галнафтогаз».

У складі команди львівські альпіністи:

Олександр Храмов, Ігор Бабенчук та Олександр Поздняков.

Українські альпіністи планують здійснити ряд сходжень в Пенінських Альпах. До речі сходження по одному з найскладніших маршрутів на Маттерхорн, заявлено командою на участь в чемпіонаті України з альпінізму.

«Ще коли я активно займався альпінізмом, – говорить  Віталій Антонов, – а це були 80 роки, Матерхорн для усіх нас був недосяжною мрією. Вершина сама собою не висока, 4,5 тисячі метрів, але надзвичайно красива і мальовнича. Вона практично «виростає» з зелені навколишніх гір. Однак на цю гору є спортивні маршрути найвищої категорій складності. Один з таких маршрутів ми спробуємо пройти».

На альпійських вершинах окрім прапора України, альпіністи будуть піднімати прапори «Страхової компанії Універсальна» та мережі АЗС «ОККО» - спонсорів експедиції..

В експедиції в Альпи бере участь Альгірдас Кумжа, посол Литовської республіки в Україні, альпініст-висотник з досвідом гімалайських сходжень та Юрій Проненко, ветеран альпінізму, Кандидат в майстри спорту, колишній тренер Віталія Антонова зі скелелазіння.

Поділитись