«Головний актив – це репутація», - президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов
04.06.2014

«Головний актив – це репутація», - президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов

«Бізнес-принцип, від якого я ніколи не відступаю: «Порядність в особистих і корпоративних зобов’язаннях», - сказав Віталій Антонов, президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») в інтерв’ю виданню Forbes-Україна. За його словами,  репутація – це головний актив  будь-якого бізнесмена й берегти її необхідно  від самого початку ведення бізнесу.

 

Віталій Антонов як один з успішних українських бізнесменів, представлених у рейтингу  Forbes-Україна, поділився з виданням своїми міркуваннями з приводу того, як вибудувати стійкий до  криз бізнес. На його думку, щоб компанія могла витримати кризу, вона початково повинна бути вибудована як конкурентоздатна і ринкова.

 

«Моє головне досягнення  – власне, бізнес, який є в мене сьогодні, й та команда, яка його  формує, - зазначив Віталій Антонов. – Необхідно добирати в команду людей за окремими напрямками сильнішими від тебе самого, надалі правильна інтеграція цих людей під твоєю координацією дасть дуже високий ефект. Головний урок – не треба вміти і знати все, треба правильно добирати команду». Сплавом зусиль цієї команди, за словами президента «Концерну Галнафтогаз», і став той інтегрований продукт під брендом «ОККО», який часто випереджає  потреби клієнтів в Україні.

Поділитись