Готуйте подарунки до 8 березня разом з оновленим мобільним додатком FISHKA
02.03.2016

Готуйте подарунки до 8 березня разом з оновленим мобільним додатком FISHKA

Програма винагород FISHKA продовжує вдосконалювати свою мобільну аплікацію для смартфонів на базі iOS та Android. Команда працює над тим, щоб рішення стало справжнім незамінним помічником для своїх користувачів. Після запуску мобільної аплікації FISHKA прислухалась до побажань та пропозицій своїх клієнтів, тому нову аплікацію можна сміливо назвати спільною роботою команди розробників та користувачів програми.

В оновленому додатку розширили можливості використання віртуальної картки. Відтепер клієнт зможе не лише накопичувати бали, але й списувати їх на миттєві винагороди та знижки за допомогою штрих-коду на екрані свого мобільного телефону. Скористатись перевагами віртуальної картки і надалі зможуть тільки залоговані користувачі.

Окрім цього вдосконалено роботу карти, на якій тепер ще зручніше знайти найближчу АЗК «ОККО», супермаркет «Фуршет», банкомат Райффайзен Банку Аваль або торгову точку іншого з партнерів програми.

Особливо актуальною в передсвяткову пору стане можливість підготувати подарунки для своїх жінок. Здійснити це можна швидко та легко, зробивши замовлення винагород з каталогу до найближчої АЗК «ОККО».

«Щоб подарунки вчасно дійшли до свого адресата, ми вдосконалили систему доставки, скоротивши її терміни до 5 робочих днів, – коментує Марта Гаранджа, керівник відділу програми лояльності FISHKA. – Поспішайте завантажити мобільний додаток FISHKA, щоб першими бути в курсі найсвіжіших пропозицій від партнерів програми та дізнаватися про переваги, які можна отримувати з нашою карткою. До того ж, в каталозі безліч подарунків до 8 березня, які допоможуть організувати свято і не залишать байдужими жодну жінку».

 

Завантажити додаток для iOS  або Android.

Поділитись