«Hot café» організувало дитяче свято «Мамині янголятка»
17.12.2012

«Hot café» організувало дитяче свято «Мамині янголятка»

Веселе цікаве свято для дітлахів влаштувала кав’ярня «Hot cafe», що в Івано-Франківську в ТЦ «Велес». Юні вихованці школи краси «Ювента» спричинили справжній фурор під час проведення показу дитячого зимового одягу. Радість, щирий дитячий сміх, нотки хвилювання та захоплення, а також оплески й подяки – все це було 16 грудня протягом дійства від «Hot cafe».

Та ще більшого ажіотажу набув майстер-клас з виготовлення новорічних янголяток з бісеру. Поки батьки пили запашну каву, дітки творили свої святкові шедеври. Спочатку було ніяково, намистинки «втікали» і розсипалися. Та зовсім скоро симпатичні янголятка красувалися в руках маленьких майстрів і були гордо подаровані матусям. Цікаво, що саме батьки заохочували скромних маляток взяти участь у майстер-класі, а двоє дорослих й самі не втрималися, спостерігаючи за процесом народження мініатюрних прикрас й теж попросились стати учасниками. Годі передати словами ті відчуття, що панували у всіх творців, коли вони вже тримали готові оригінальні прикраси, створені власноруч.

- Я сама мама двох маленьких дітей, - ділиться враженнями майстриня Ліда Шевага, - і знаю, як важливо долучати діток до таких заходів. По-перше, це розвиває дрібну моторику рук, по-друге, ми вчимо діток посидючості, по-третє, вони привчаються щось робити своїми руками. Ви ж бачите, скільки радості у дітей, коли у них вийшли янголятка! А були ж такі, яких заледве вмовили попрацювати з нами.

- Ми щойно з майстер-класу з виготовлення ялинкових прикрас, - розповідає мама чотирьох дівчаток Ілона Мурзова. - Побачили афішу, що тут буде інший майстер-клас і я вирішила поєднати корисне з приємним: дітки із задоволенням майструють, бо вони в мене це полюбляють, а я маю час трохи перепочити, випити смачної кави у «Hot cafe» і навідатись у сусідні крамнички.

- Нам дуже приємно, що організувавши це свято - «Мамині янголятка» - нам вдалося подарувати всім присутнім хороший настрій та приємні враження. Дітки захоплено розповідають про те, як вони самі створили оригінальні прикраси. Батьки ж в той час мали нагоду перепочити, поласувавши у «Hot café». Тож день видався цікавим і приємним для всіх, - каже Надія Кугук, PR-менеджер компанії «Террін».

Поділитись