HR-директорка ОККО — у двадцятці кращих країни 
17.08.2020

HR-директорка ОККО — у двадцятці кращих країни 

Кращих управлінців персоналом України експерти обирали серед більш ніж 150 учасників. Рейтинг ТОП-30 HR-директорів опублікований в новому випуску журналу «ТОП-100. Рейтинги крупнейших».

Рейтинг сформовано як узагальнений результат даних із трьох різних джерел читацького голосування на сайті Delo.ua, оцінок редакційної колегії й оцінок ринкових експертів, що відзначали якість внутрішніх комунікацій, корпоративної освіти, соціальних програм у сфері HR та інноваційність рішень в управлінні персоналом.

Тетяна Кулик, HR-директорка ОККО, посіла 19 місце за загальною оцінкою експертів. У спілкуванні із виданням Тетяна Кулик розповіла про знакові проєкти, реалізовані в компанії: автоматизація за допомогою системи SAP усіх НR-процесів кадрового адміністрування, винагороду, навчання і рекрутингу; програма безкоштовного медичного страхування всіх співробітників мережі АЗК ОККО, впроваджена в компанії у 2019 році, яка охоплює максимально широкий спектр медичних послуг та становить суму 100 тис. грн для кожного працівника. Крім того, HR-директорка зазначила, що для навчання персоналу в компанії проводять тренінги, вебінари, навчальні програми та дистанційні курси, у сучасних умовах «перманентного карантину» активно розвивають онлайн-навчання. Також HR-департамент працює над впровадженням програми управління брендом роботодавця - масштабним проєктом, спрямованим як на нинішніх працівників, так і на претендентів.


Поділитись