«I love my car» на ОККО - акція для тих, хто любить своє авто!
10.02.2017

«I love my car» на ОККО - акція для тих, хто любить своє авто!

Мережа АЗК «ОККО» вже вдруге підготувала святкову пропозицію для водіїв, які люблять і турбуються про своє авто. Починаючи з 10 лютого, в рамках акції «I love my car» кожен зареєстрований учасник програми лояльності Fishka може вигідно списати накопичені бали на акційні автотовари.

Серед акційного асортименту – широкий вибір поліролів, омивачів, склоочисників та інших товарів* зі знижкою** в балах Fishka, котрі позначені в магазині на АЗК спеціальними цінниками. Загалом в акції беруть участь майже 30 товарів, на які можна списати 7 000 або 14 000 балів Fishka.

«Ми знаємо, що для багатьох гостей наших АЗК автомобіль – це практично член родини чи  близький друг. Тож і ставлення до свого авто вони вимагають особливого – першокласного сервісу, перевіреного пального, якісної автокосметики. Отримуючи все це в комплексі на «ОККО», далі водій вирушає в дорогу виключно з позитивними емоціями», - коментує Наталія Резнікова, директор мережі магазинів на АЗК «ОККО».

Акція «I love my car» діє з 10 лютого по 10 березня в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (крім АР Крим та зони проведення АТО).

 

*Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару можна дізнатися у мережі магазинів на АЗК «ОККО». Пропозицією можуть скористатися тільки зареєстровані учасники програми Fishka, пред’явивши основну картку Fishka. Акція проводиться в мережі діючих АЗК «ОККО» на всій території України (крім АР Крим та зони проведення АТО). Деталі за номером 0 800 505 118.

**Під знижкою мається на увазі можливість придбати акційний автотовар за 0,01 грн з одночасним списанням меншої порівняно з неакційним періодом кількості балів – 7000 або 14000 відповідно – з рахунку учасника програми Fishka, за умови їх наявності.

Поділитись