ІІ міжнародна конференція з питань розвитку українського ринку нафтопродуктів
15.11.2010

ІІ міжнародна конференція з питань розвитку українського ринку нафтопродуктів

11–12 листопада у Києві відбулася Друга міжнародна конференція з питань розвитку українського ринку нафтопродуктів. У роботі конференції взяли участь представники провідних учасників українського паливного ринку: мережа АЗК «ОККО», «ТНК-ВР Коммерс», «ЛУКОЙЛ-Україна», «Білоруська нафтова компанія», ORLEN Lietuva, «Континент НафтоТрейд», а також такі відомі компанії як «Паралель», «Східні ресурси», «Ромпетрол-Україна», «Альянс Холдинг», «КЛО», «АТАН», «Західна нафтогазова компанія», ТЕС, «Ранг», «Надія», «Автотранс» та ін. Усього захід відвідали більше 150 осіб, які представляли 93 компанії та організації з більше, ніж 10 країн.
Мережа АЗК «ОККО» виступила партнером конференції. Традиційний щорічний форум учасників паливного ринку підтримали також «ТНК-ВР Коммерс», «Білоруська нафтова компанія» і ORLEN Lietuva.
Директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн: «Спектр тем на конференції був дуже широким, від доповідей представників Кабміну, Мінфіну, Держспоживстандарту та профільних держустанов до окремих аспектів розвитку бізнесу, які сьогодні більш за все хвилюють учасників ринку».
Поділитись