«ІнвестГазета» стала медіапартнером фотоконкурсу «Україна в об’єктиві»
11.04.2014

«ІнвестГазета» стала медіапартнером фотоконкурсу «Україна в об’єктиві»

До підтримки Національної фотопремії «Україна в об’єктиві», яку ініціювала мережа АЗК «ОККО», продовжують долучатися нові прихильники. Медіапартнером цього проекту стало авторитетне ділове видання «ІнвестГазета».

 «За останні п’ять місяців Україна пережила чимало подій. Змінилися люди, міста, змінилася вся країна. Фотографія це не тільки нагадування про події, це можливість подивитися на них з іншого, неочікуваного ракурсу. Тому ми, як видання №1 про можливості, вирішили підтримати такий цікавий та важливий проект», - говорить Катерина Глазкова, головний редактор видання «ІнвестГазета».

Як уже повідомлялося, національний фотоконкурс «Україна в об’єктиві» стартував 18 березня. Роботи від учасників прийматимуться до 31 серпня (за адресою: photo@gng.com.ua), а імена переможців буде оголошено у грудні 2014 року. До участі в конкурсі запрошено професійних фотографів, які працюють у редакціях ділових та суспільно-політичних медіа чи у фотоагенціях,  а також фотомайстрів-фрілансерів, що регулярно співпрацюють із засобами масової інформації.

За підсумками конкурсу буде обрано Фотографію року, автор якої  отримає від організаторів сертифікат на навчання в London School of Photography, а також найкращі фотороботи ще у шести конкурсних номінаціях.  Усіх цих переможців визначатиме фахове журі, до складу якого увійдуть визнані в Україні та за кордоном фотомитці, а також представники компаній-партнерів конкурсу.

Окремі нагороди отримають фотороботи  в категоріях  «Вибір клієнтів ОККО» і «Вибір клієнтів Райффайзен Банку Аваль».  Переможцями стануть знімки, що зберуть найбільше голосів  на офіційних сторінках ОККО й РБА в мережі  Facebook.

Фотороботи-призери експонуватимуться на виставках у Києві, Львові, Донецьку, Одесі та будуть видані окремим альбомом.

Також партнерами конкурсу стали: Головний партнер  -  «РайффайзенБанк Аваль»,  партнери - «Концерн Хлібпром» і «Террін» (мережа закладів харчування в дорозі під брендами A la minute, Pasta Mia, Hot café).

Детальніше про умови участі в конкурсі  читайте на Інтернет-сторінці проекту  - http://www.okko.ua/uk/Photo_awards

Поділитись