Інвестиційний банк «Конкорд Капітал» (Concorde Capital) підвищив рекомендацію щодо акцій «Коцерну Галнафтогаз»
06.03.2008

Інвестиційний банк «Конкорд Капітал» (Concorde Capital) підвищив рекомендацію щодо акцій «Коцерну Галнафтогаз»

"Конкорд Капітал" підвищив рекомендацію акцій Галнафтогазу з "тримати" на "купувати", спрогнозувавши ріст їхньої  ціни на ближчі 12 місяців на 32% до $0,029 за акцію.
"Вливання капіталу в розмірі $48 млн. через додаткову емісію акцій, що завершилася в лютому цього року, дозволило залучити $200 млн. від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЕБРР)  і Міжнародної фінансової корпорації (IFC) і вирішити проблему фінансування, що стримувала зростання компанії торік", - зазначає аналітик компанії Володимир Нестеренко. Також, в аналітичному звіті Конкорд Капітал значно збільшив свій прогноз по кількості автозаправних станцій (АЗС) концерну на кінець 2011 року - з 325 до 500.
Таким чином, аналітики підвищили прогноз валового прибутку "Концерну Галнафтогаз" більш ніж утричі, внаслідок збільшення частки супутніх товарів і послуг у доходах  до 7% до 2011 року, які мають в 4-5 разів вищу маржу ніж у доході від паливних продаж. Заплановане на 2009 рік IPO, і надалі є потужним каталізатором росту ціни та ліквідності акцій "Концерну Галнафтогаз".
У грудні 2007 року свою рекомендацію щодо акцій Концерну Галнафтогаз підвищила також інвестиційна компанія "Драгон Капітал" з "продавати" до "купувати". В своєму аналітичному звіті компанія зазначила прогноз збільшення ціни акції в 12 місячному періоді на 41% до $ 0,037.

Рекомендація "Конкорд Капітал"
Рекомендація "Драгон Капітал"

 

Поділитись