ІТ-директора «Концерну Галнафтогаз» визнано кращим ІТ-управлінцем з-поміж енергетичних і паливних компаній України
30.01.2014

ІТ-директора «Концерну Галнафтогаз» визнано кращим ІТ-управлінцем з-поміж енергетичних і паливних компаній України

Директора департаменту інформаційних технологій «Концерну Галнафтогаз»  Андрія Вишневського визнано кращим в номінації «Енергетика і паливний комплекс» на VI Всеукраїнському конкурсі ІТ-директорів підприємств - BEST CIO 2013.

Цей конкурс, починаючи від 2008 року, проводить журнал «Компьютерное Обозрение» за підтримки корпорації Microsoft.  «Мета і завдання конкурсу залишаються незмінними впродовж шести років, – зазначив 21 січня на церемонії нагородження  переможців Михайло Лаптєв, головний редактор видання «Компьютерное Обозрение» і голова журі «BEST CIO». – Ми прагнемо зміцнити вагу та роль ІТ-директорів, як у тих компаніях, де вони працюють, так і на ринку загалом»

Переможців визначали в 10 номінаціях, які представляли різні ринкові  сегменти. Оцінювало рівень учасників Best CIO 2013 журі, до складу якого входили представники організаторів і партнерів конкурсу, експерти ринку, переможці конкурсу за попередні роки.

«Найбільшою сатисфакцією для мене є те, – прокоментував результати конкурсу Андрій Вишневський, – що нам вдалося створити чудову команду в департаменті. Ця нагорода є яскравим свідченням професіоналізму нашої команди. І це найважливіше».

Аналітична компанія IDC, партнер конкурсу, надала усім фіналістам спеціальний приз – оплачену участь у форумі IDC CIO Summit, який відбудеться 9-11 квітня у Відні.

Поділитись