Іван Малкович у клубі «Бізнес Credo»: Щоб утриматися на ринку, необхідно мати ексклюзивний товар
24.05.2012

Іван Малкович у клубі «Бізнес Credo»: Щоб утриматися на ринку, необхідно мати ексклюзивний товар

Я не маю на меті продати видану книжку дорого, я насамперед хочу, щоб ця книжка дійшла до кожного. Таку свою позицію, як видавця, висловив 23 травня у дискусійному клубі «Бізнес Credo» Львівської бізнес школи (LvBS) УКУ Іван Малкович – поет, перекладач і засновник видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». «Не люблю, коли мене називають бізнесменом, – наголосив він. – Я – український видавець. Якби я прагнув прибутку, то видавав би більше книжок, і до того ж російською мовою».

За словами Івана Малковича, він ніколи не думав про книжки задля грошей, радше йшлося про гроші задля книжок. Йому цікаво було видавати якісну друковану продукцію, але нині ця якість стала чинником у бізнесовому розвитку. «Мої книжки – моя найкраща реклама», – переконаний Іван Малкович. На його думку, щоб утриматися на ринку необхідно мати ексклюзивний товар. Прикладом цього і є видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», яке продало свої права на книжки в 19 країн світу.

Відповідаючи на запитання учасників зустрічі, де він бере натхнення, Іван Малкович відповів: «Натхнення, як не дивно, народжується випадково – у постійному русі, в роботі. Я знаю, що таке натхнення: Бог мені дарував його кілька разів, про бізнес я знаю набагато менше». Видавець додав, що в успішному бізнесі керівник повинен надихати своїх працівників. Це один з різновидів мотивації, який приносить бажані результати.

Участь у зустрічах «Бізнес Credo» – це можливість для представників ділових кіл, власників і топ-менеджерів компаній  поспілкуватися у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в Україні та за її межами. Такий діалог-майданчик для спілкування між двома середовищами  був започаткований Українським католицьким університетом та Львівською бізнес-школою УКУ у 2011 р. Мережа «ОККО» є партнером дискусійного клубу «Бізнес Credo». Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов є співфундатором Львівської бізнес школи УКУ.

Поділитись