Картки FISHKA і Райффайзен Банку Аваль: разом більше балів!
18.09.2012

Картки FISHKA і Райффайзен Банку Аваль: разом більше балів!

Програма FISHKA постійно розвивається, приєднуючи нових партнерів. Відтепер учасники програми можуть збирати бали швидше разом з Райффайзен Банком Аваль. Одночасний розрахунок з використанням картки FISHKA та банківської платіжної картки Райффайзен Банку Аваль дозволяє за кожну витрачену гривню отримувати додатково 0,5 бала у всіх торгівельних точках, які приймають картку FISHKA у всіх АЗК «OKKO».

Приєднання Райффайзен Банку Аваль до партнерської програми FISHKA дозволить отримувати більше балів і більше винагород, а також підвищить шанси стати переможцями різноманітних акцій, які постійно проводить мережа АЗК ОККО.»

Детальніше ознайомитися зі схемами нарахування балів Ви можете на сайті FISHKA в розділі «Як нараховуються бали».

Участь у програмі беруть усі картки Райффайзен Банку Аваль для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців (крім карток МТС – Райффайзен Банк Аваль).  Оформити банківську платіжну картку можна у будь-якому відділенні Райффайзен Банку Аваль. Детальніше за телефоном інформаційного центру 0 800 500 500 або на сайті www.aval.ua.

Оформити картку FISHKA можна на будь-якій АЗК «ОККО». Детальніше про програму лояльності на сайті www.myfishka.com чи за телефоном служби підтримки 0 800 505 118 

Поділитись