КАВАОКЕ СПІВАЮТЬ ВСІ: за гарний спів отримуй на ОККО знижки на пальне
09.12.2019

КАВАОКЕ СПІВАЮТЬ ВСІ: за гарний спів отримуй на ОККО знижки на пальне

З 2 грудня 2019 року до 31 січня 2020 року в мережі АЗК ОККО триває святковий спецпроект «КАВАОКЕ СПІВАЮТЬ ВСІ». Кожен, хто завантажить мобільний додаток ОККО AR і придбає на ОККО каву або чай, зможе не лише поспівати разом з білими мишками – символом нового року, а й отримати знижку на пальне.

«Ми першими в Україні запропонували своїм клієнтам додаток із функціоналом доповненої реальності не лише для розваг, а й для накопичення бонусів. І вважаємо, що саме такий мікс емоцій, які дарують фанові персонажі та улюблені різдвяні мелодії, та вигоди буде справжнім подарунком українцям до новорічно-різдвяних свят», - розповідає маркетинг-директор мережі АЗК ОККО Василь Дмитрів.

Щоб прослухати новорічні хіти та зарядитися святковим настроєм, необхідно завантажити додаток ОККО AR на App Store чи Play Маркет (Android - 6.0 та вище, iPhone 6s та вище). Після завантаження слід навести камеру смартфона на героя на святковому стаканчику ОККО і він «оживе» та зіграє на своєму інструменті. Відсканувавши всіх персонажів разом, можна почути справжній різдвяний бенд. Також додаток дає можливість робити фото, відео та ділитись ним у соціальних мережах з #каваоке.

А для тих, хто полюбляє не лише слухати, а й співати, у додатку є функція «караоке». Тренуватись у співі можна безліч разів, а «співати на знижку» лише один раз в день. Додаток автоматично оцінить результат співу і за умови гарного виконання подарує знижку від 25 копійок до 2 гривень на літр балами на картку Fishka на заправку до 100 л пального. Додатковий приємний бонус – отримані за спів бали сумуються з персональною знижкою на ОККО.

Кожен, хто візьме участь в акції «КАВАОКЕ СПІВАЮТЬ ВСІ» та отримає знижку на пальне, зможе використати її до «16» лютого 2020 року включно. Електронні купони на знижку можна отримати в період дії акції – з 1 грудня 2019 року по 31 січня 2020 року включно.

Більш детально про умови акції можна почитати тут.

Поділитись