Каву «як на ОККО» відтепер можна приготувати вдома
07.04.2016

Каву «як на ОККО» відтепер можна приготувати вдома

«ОККО» – це єдина мережа автозаправних комплексів в Україні, де готують каву відомої марки Rombouts, яка вже 50 років є офіційним постачальником кави для королівського двору Бельгії. А відтепер клієнти «ОККО» мають змогу насолоджуватися королівським напоєм і в себе вдома. Уже понад 20 АЗК мережі у Києві, Львові, на Закарпатті, міжнародних автотрасах розпочали реалізацію фасованої кави від Rombouts. Поступово кількість таких заправок зростатиме.

Сьогодні «ОККО» пропонує 4 види кави від бельгійського виробника у зручній металевій чи картонній упаковці. Кожен з них вироблений з добірних кавових зерен, вирощених на плантаціях Колумбії, Бразилії, Коста-Рики з застосуванням лише органічних і дружних до довкілля технологій. Відрізняються ці сорти ступенем обсмажування та смаковими відтінками. Наприклад, каві Rombouts Cashet D’Or притаманний міцний, вишуканий смак та густий і водночас делікатний аромат. А в каві Rombouts Italien Es гурмани відчують легкі фруктові нотки.

«Щодня тисячі людей заїжджають на АЗК «ОККО» випити кави зі 100% арабіки. Багато з них настільки вподобали цей м’який смак та аромат, що не хочуть розлучатися з ним і в себе вдома чи в офісі. Тим більше, що в домашніх умовах ти отримуєш додаткове задоволення ще й від процесу приготування кави. До нас часто надходили запити про те, де можна придбати каву «як на ОККО» у фасованому вигляді. І ми вирішили піти назустріч – тепер вишукана кава бельгійських королів від ТМ Rombouts представлена у магазинах на наших автозаправних комплексах», - каже керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва.

За її словами, фасована кава Rombouts стає ще одною смачною «фішкою», задля якої варто заїхати на «ОККО». А до ароматного напою приємним додатком стануть солодощі власного імпорту від кращих європейських кондитерських брендів чи українських регіональних мануфактур, які широко представлені у магазинах мережі.

 

Поділитись