Керівники «Концерну Галнафтогаз» провели у Львові зустріч з членами Ради Директорів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)
15.06.2009

Керівники «Концерну Галнафтогаз» провели у Львові зустріч з членами Ради Директорів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)

На зустрічі, зокрема були присутні Голова Наглядової ради «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов та Член Ради Директорів ЄБРР, виконавчий директор Європейського Інвестиційного Банку Теренс Браун.

Після ознайомлення з Компанією та її історією, учасники обговорили питання світової економічної кризи та її впливу на Україну і на «Концерн Галнафтогаз», перспективи розвитку галузі та компанії, політичне становище в Україні, тощо. В ході зустрічі Віталій Антонов зазначив - «Незважаючи на те, що наша компанія, як і вся Україна була вражена економічною кризою ми продовжуємо успішно розвивати бізнес виконуючи усі зобов’язання, як перед кредиторами, так і перед нашими партнерами та клієнтами. Також, ми переконані, що криза матиме позитивний вплив на Галнафтогаз і допоможе оптимізувати витрати, підвищити ефективність бізнесу та здійснити вдалі M&A угоди. Що ж до України, то ми сподіваємося, що наступні вибори президента у нас будуть консолідуючими та конструктивними і стануть каталізатором як впевненого поступу демократії в нашій державі, так і припливу іноземних інвестицій та розвитку економіки».

Зі свого боку Теренс Браун та інші члени Ради Директорів ЄБРР відзначили теплу та дружню атмосферу, в якій проходила зустріч та висловили позитивні відгуки стосовно міста Львова та знайомства з компанією.
Поділитись